ORACLE WAKEBOARD

Skvělý wakeboard za loď a vlek, pro muže i pro ženy. Délka 140 cm, vhodný do wakeparku na překážky, nyní v akci se slevou.

Vázání vhodné pro wakeboard ORACLE

Dobrou volbou k tomu prknu je vázání Odyssey Boot, u nás skladem.

Informace:

-Návod jak vybrat správnou velikost wakeboardu-

Více informací

8 730 Kč

-40%

14 550 Kč

Parametry

Délka:137cm, 140cm
Šířka:43cm, 44cm
Profil:Continuous
Použití:loď, vlek

Více informací

Oracle je naše nejširší prkno s největším rockerem v celé řadě. To umožňuje rychlý a výbušný nájezd na vlnu. Kyle Schmidt formoval tohle prkno tak, aby zaručilo progres na jakékoli úrovni. Ponechal základní oblouk desky, který přechází v agresivní linie hran, což zajišťuje větší stabilitu při hranění. Mírně zvýšený hřbet desky zajišťuje hladké dopady, ale stále umožňuje rychlé a hravé oblouky, když je potřeba. Přechod hřbetu desky do ploché špičky i paty vám zajistí hravou jízdu v parku.
Oracle je prkno, které si rok od roku získává větší a větší oblibu.

  • Flexcavation

    Our 3-dimensional wood core CNC milling gives us unsurpassed accuracy in determining the areas of thickness in a board's profile. Flexcavation create strategic machine arcs and channels on the top & bottom of each board which activate areas of flex and help maintain strength and integrity in each board. Less is more and by milling flex patterns and channels into specific areas of the core we create the desired ride without adding unnecessary features or materials.

  • Paulownia Woodland i-Core

    The core is really just that - the heart & soul of a board. It determines many of the riding characteristics even before we start experimenting with different layups and space age composites. All our boards use vertically laminated Paulownia Woodland i-Cores from nose to tail, rail to rail, because of it's consistent energy, snappy response, and unsurpassed durability. You won't find any notches or irregularities in our wood cores. The Paulownia Woodland i-Core produces lively pop season after season.

Příslušenství