Pět věcí, které mají být boardbagu

 Ať už cestujete po celém světě, nebo jen jedete za kámošem do wakeparku, existuje několik věcí které by jste měli mít vždy sebou. Nic není horšího než když něco zásadního potřebujeme  a nemáme to. Proto se snažíme zabalit víc věcí, jen abychom byli v klidu.

Pět položek, které mají být uloženy v bagu

Víceúčelový šroubovák

Toto by se mohlo zdát jako samozřejmost, jelikož utahování šroubů je něco, co byste měli dělat téměř vždy předtím než půjdete jezdit. Bohužel ne všichni jezdci mají mentalitu skautů. Někdy když budete na závodech je tu velká šance, že uvidíte někoho kdo těsně před závodem zjistí, že má jedno vázání povolené. Pokud jste tím chlapíkem se šroubováku, je to snadný způsob jak se stát velmi rychle pro nějakou  roštěnku  nejlepším přítelem.

Náhradní pásky do vázání nebo tkaničky

Nezáleží na tom jak kvalitní vázko máte, pokud má tkaničky, tkaničky se nakonec rozpadnou. Stane se to vždycky. Pokud nemáte náhradní tkaničky, měli byste v lepším případě doufat že se nic nestane. Není nic horšího než to že musíme ukončit winch session, nebo závody a jít domů kvůli selhání vybavení. Obvzláště když je možné jej opravit za méně než stovku.

Opalovací krém

To je něco co byste měli mít v létě stále sebou, ať už jste na wakeboardu nebo ne. Je jednoduché mít sebou malou tubu v tašce a nechat ji tam. Ještě výhodnější volbou jsou balení velikosti vzorku. Pokud jste se někdy dostali na ISPO, můžete je dostat zdarma jako malé testery. Nikdo nechce být v partě za lobstra.

Skateboard

Ačkoli to není praktické pro všechny situace, mít s sebou skateboard se může opravdu hodit. Jedná se o nejjednodušší způsob přepravy, díky němu se vám podaří poznat více míst, památek a barů. Skateboard může být také dobrou pomocí ve wakeparku, obzvlášť když zapomene několikrát něco v autě a né všude je možné zaparkovat auto hned u vody.

Velký ručník

Tenhle může váš život zachránit. Není nic horšího než dojezdit sessionn v chladném dni a čekat na zbytek party než dojezdí a mrznout u toho. Velký ručník může sloužit mnoha účelům. Může se jednat o soukromou šatnu, izolaci která vás udrží v teple, nebo může poskytnout stín v horkém letním dni. Jediné, co se týká tohoto návrhu je, aby jste ho pravidelně měnili! Všichni jsme měli někdy někoho, který si hodil mokrý ručník a měl ho tam pak příliš dlouho.